Sonbahar Düğün Davetiyesi

Sonbaharın kendine özgü bir teması olduğunu daha önce sonbahar düğünleri makalemizde de bahsetmiştim. Sonbahar mevsiminin doğal görüntüsünden esinlenerek düğün konseptinizi ve tüm detayları sonbahara uygun hazırlatabilirsiniz. Böylece mevsimin getirdiği güzel detayları düğününüzde de vurgulamış detaylarla şıklık kazandırmış olursunuz.

Sonbahar düğün davetiye modellerinde Kraft yoğun olarak tercih edilir. “Yaprak dökümünden” esinlenerek hazırlanan davetiyelerde turuncu, kırmızı ve sarının tonları, Kraft davetiyeleri ve zarflarını tamamlayıcı özelliğiyle, modern bir şıklık kazandırıyor. Sonbahar düğün davetiye modellerinde ki yaprak tasarımı, mevsime özgü çağrışımıyla çiftlerin davetiye seçimin de ilk tercihleri arasında yer alıyor. Sonbahar davetiye modelleri; sonbahar düğün davetiyesi olarak tercih edilebileceği gibi sonbahar nikah davetiyesi, sonbahar nişan davetiyesi, sonbahar kına davetiyesi olarak da tercih edilebilir. Organizasyonunuz ne olursa olsun, davetiyeniz sevdiklerinize bu mutlu gününüzle ilgili ilk haberi ilk ipucunu verir. Davetiye ve organizasyonun mevsiminde, mevsimin renklerinden ve doğal güzelliklerden esinlenmeli… Doğallıkla yakalanan o zarafeti, güzel hissi verebilecek başka bir şey olamaz diye düşünüyorum Son olarak sonbahar düğün davetiyenizi, katalog davetiye modellerinin arasından da bulabilirsiniz, özel tasarım sonbahar düğün davetiyesi olarak da hazırlatabilirsiniz.

Sonbahar düğün davetiyesi modelleri ve fiyatları için www.endugun.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sonbahar düğün davetiyeleri; katalog davetiye modellerinin arasından seçmek isterseniz, en ucuz davetiye adet fiyatı 0,35  kuruştan başlamaktadır. Özel tasarım sonbahar düğün davetiyesi tercihiniz ise, adet fiyatı 1,5 TL’ den başlamaktadır. Beğendiğiniz davetiyenin modeline göre fiyatı artış gösterir. 

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler