Sonbahar Düğünleri

Sonbahar düğünleri, kuşkusuz yılın en romantik düğünlerindendir. Değişen havanın doğaya renkleriyle kattığı ahenk kendiliğinden bir konsept oluşturur. Sonbahar görsel şölendir adeta. Mevsimine uygun mevsimin getirdiği doğallığı konsepte yansıtarak hazırlanan düğünler yıla her zaman damgasını vurur.  Sonbahar düğünlerinin en güzel aksesuarı doğanın sunduğu güzellikler; yaprakların dökülmesi, rüzgarın romantik dokunuşu, sarının en güzel tonları yanık kırmızılar ve turuncular değil midir? Sonbaharın kendisi düğün için en güzel konsepttir zaten Sonbahar düğünleri ve sonbahar düğün konseptleri, endüğün.com ekibi olarak bizi hep heyecanlandırmıştır. Çünkü aşk her zaman, her mevsimde güzel olsa da… Sonbaharda bir başkadır. Sonbahar aşkın ve bereketin mevsimidir

    

Eylül düğünleri, ekim düğünleri, kasım düğünleri kısaca sonbahar düğünleri için; henüz düğün konsepti konusunda karar vermeyen çiftlerimiz ve özel, farklı bir düğün arayışında olan çiftlerimiz için endüğün.com ekibi olarak sonbahar düğün fikirlerini sizler için bir araya getirdik. Detaylar fark yaratır düşüncesiyle; sonbahar düğünlerinde masa süslemeleri, düğün pastası, sonbahar düğününe uygun gelin el buketleri, damat yaka çiçeği ve sonbahar düğünlerine uygun davetiye modelleri… ile küçük detaylarınız mevsimin güzellikleriyle düğününüze damgasını vursun.

        

Sonbahar düğünlerinde, bereketi temsil eden; elma, nar, portakal gibi meyveleri aksesuar olarak kullanabilir ortama sıcak bir hava katabilirsiniz. Masa süslemelerinde mum yaprak tasarımlı şamdanları kullanabilir, kozalaklardan masa numaraları için kartlıklar yapabilirsiniz. Düğüne giriş yapacağınız yol üstüne kuru dallar ve sonbaharın simgesi yapraklarla romantik bir süsleme yaptırtabilirsiniz. Düğün pastasında aynı şekilde sarı ve turuncu renklerinde yapraklarla mevsime uygun bir şıklık katabilirsiniz. Gelin buketiniz, damat yaka çiçeği ve düğün davetiyenizde sonbaharın simgesi yapraklar ve altın sarısı, turuncu, kraft, jüt tasarımlı, kırmızı renkleriyle bir gelin el buketi ve damat yaka çiçeği aynı şekilde kombin bir düğün davetiyesi hazırlatabilir. Gelin el buketinizle ve damat yaka çiçeğinizle mevsime ve düğün konseptinize hoş bir dokunuş yapmış olursunuz. Sonbahar konseptinize uygun düğün davetiyenizle de konuklarınıza nasıl bir düğüne katılacaklarının ipucunu verebilirsiniz.

Bereketli, aşk dolu mutlu bir düğün geçirmeniz dileğiyle… Mutluluklar Diliyoruz.

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler