En Güzel Düğün Giriş Müzikleri

Yıllardır hayalini kurduğunuz, hayatınızın en özel günü düğün gününüz… Öncelikle samimi olmamız gerekirse, bu günün hayallerinizdeki kadar özel ve güzel geçmesi, çift olarak sizin enerjinize ve seçtiğiniz düğün müziklerine bağlıdır. 

Düğün girişi nasıl olmalıdır? En güzel düğün giriş müzikleri nelerdir ? 2019 yılı düğün müzikleri hakkında bilmeniz gerekenlere makalemizde yer verdik. İlk olarak düğün mekanına giriş yaptınız, mekanın düğün sırasında sizinle ilgilenmesi için görevlendirdiği arkadaşın önerilerine mutlaka kulak verin. Hatta daha önceden checlistte, düğün girişi detaylarını görüşün ve zamanınız varsa prova yapın. checkliste, düğün girişinde, yer volkanları kullanılacaksa müziğin kaçıncı dakikasında yakılacak veya takip ışığı müziğin kaçıncı saniyesinde yansıtılacak tüm detayları görüşmelisiniz. Heyecandan siz farketmeyebilirsiniz ama o sizi nerede durmanız nerede yavaşlamanız konusunda uyaracaktır. Böylece fotoğrafçınız ve kameralar bu özel anı çok daha iyi yakalayacaktır. 

En ufak ayrıntısına kadar planladığınız düğününüzde, ilk girişte heyecandan hızlı adımlarla ilerlemek istemezsiniz öyle değil mi :) Böyle özel bir günde işini bilen tecrübeli insanlara ihtiyacımız var bu yüzden çıkış sırasında mutlaka mekanın sizinle ilgilenmesi için yönlendirdiği görevli arkadaşın, söylediklerini göz önünde bulundurarak hareket edin. Biraz klişe olacak ama bir organizasyon nasıl başlarsa öyle devam eder ve öyle biter. Düğün giriş müziği düğüne ilk giriş de bu yüzden çok önemlidir. 

 İşte sizin için bir araya getirdiğimiz, düğün giriş müzikleri :

 1. New Year's Eve  (Dance Party Scene) "Raise Your Glass”
 2. Calvin Harris “Feel So Close,”
 3. Walk The Moon - Shut Up and Dance
 4. Justin Timberlake - TKO
 5. Taio Cruz - Dynamite 
 6. Darius Rucker - Wagon Whee
 7. Brett Eldredge - You Can't Stop Me ft. Thomas Rhett
 8. Sugarland - Stuck Like Glue
 9. Mark Ronson - Uptown Funk ft. Bruno Mars
 10. Yanana yanane Rumeli Türküsü Jarnana
 11. Duman - Senden daha güzel
 12. Güzin - Olmazsan Olmaz
 13. Buray - Deli Divane
 14. AYDİLGE / KİRALIK AŞK - Sen misin İlacım
 15. Atena - Ben Böyleyim

Son olarak en güzel düğün giriş müziği için, çift olarak dinlemekten keyif aldığınız müzikler arasından seçim yapın. Düğüne ilk girişiniz, eğlenceli oynayarak ve gülümseyerek olursa bu pozitif enerji tüm davetlilere geçecektir. Düğün giriş müziğinizle tüm davetlileri neşelendirmeli, mutluluğunuzu hissettirmelisiniz.En güzel düğün girişi ile iyi eğlenceler, mutluluklar dileriz:)

 

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler