En Güzel Nikah Girişi ve Nikah Giriş Müzikleri

Düğün organizasyonunuzun en önemli detayları arasında müzik seçimi yer alır. Müzik seçiminin oldukça zor olduğunu düşünerek, nikah girişi ve nikah giriş müzikleri ile ilgili tüyoları sizler için derledik. Organizasyonunuzda, müzikler nekadar heyecan verici ve anlamlı olursa davetlilerin de ilgisi o kadar yüksek olur. Hayatınızı, sevdiğiniz insanla birleştirirken; iyi günde, kötü günde, hastalıkta ve sağlıkta bir ömür boyu mutlu olmaya Evet… dediğiniz o özel anı nikah giriş müziğinizle unutulmaz kılabilirsiniz. 

Nikah giriş müziği, nikah merasimine uygun, davetlilerin tüylerini diken diken edecek kadar etkili olmalıdır. Evet:) Girişte göründünüz, herkesin sustuğu ve tüm gözlerin hayatınızı birleştireceğiniz kişiye ve size döndüğü nikah giriş anında; yavaş yavaş adımlar atarak ve sevdiklerinize gülümseyerek ilerlemelisiniz. Nikah alanına doğru ilelerken fonda çalan nikah giriş müziği, slow müzik veya söze gerek duymayacak kadar büyüleyici bir enstrümantal müzik olabillir. Nikah giriş müziğiniz sakin bir ritimde olursa, sizde davetlilerin arasından; bir prens gibi asil adımlarla ve bir prenses gibi beyazlar içinde süzüle süzüle sakin, yavaş adımlarla nikah alanına doğru ilerleyebilirsiniz. 


İşte sizin için seçtiğimiz en güzel nikah giriş müzikleri ve linklerinin yer aldığı liste:

1. Gelin Korosu , Wagner

2. D'de Canon , Pachelbel

3. Bin Yıl , Piyano Adamları (aslen Christina Perri)

4. Glasgow Love Theme gelen Love Actually

5. Evlen benimle , Tren

6. Gökkuşağının üstünde bir yerde , İsrail Kamakawiwo'Ole

7. Düğün Mart, Mendelssohn

8. Sheba Kraliçesi'nin Gelişi , Handel

9. İnanmaktan vazgeçme , Dize Vitamini Dörtlüsü (başlangıçta Yolculuk)

10. İmzalı, Mühürlü, Teslim , Stevie Wonder

11. Hayatımın İlk Günü , Parlak Gözler

12.Hitch Wedding Dance Scene - End of Movie

Son olarak, nikah alanına ilk giriş, en az ilk dans kadar önemli ve heyecan vericidir. Davetlilerin karşısına ilk çıkış heyecanını ve gelinlikle yürüyüşün zor olacağını göz önünde bulundurarak mutlaka nikah giriş müziği eşliğinde, nikah alanına yürüyüş provası yapmalısınız. Geriye ne mi kaldı :) Tabiki “evet” lerinizin ve alkışların ardından ritmi yüksek bir müzikle evlilik cüzdanınızı hava kaldırarak bu mutlu anı 
zihinlerde unutulmaz kılınmak... 
Mutluluklar :)  Sonsuz sevgiyle kalın.

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler