Zarfsız Düğün Davetiyesi

Davetiye, düğün hazırlıklarının en güzel detaylarındandır. Bir ömür mutluluk için adım attığınız bu mutlu gününüzde, her detay ileride bakıp mutlu olacağınız bir anıya dönüşecektir. 

Düğün davetiyesi, mutlu günün ilk habercisidir. Davetiyeniz de en güzel anılar arasında yer almalıdır. Düğün davetiyeleri; zarflı düğün davetiyeleri, zarfsız düğün davetiyeleri, zarf süslemeli düğün davetiyeleri, lüks düğün davetiyeleri, klasik düğün davetiyeleri, özel tasarım düğün davetiyeleri ve katalog düğün davetiyeleri olmak üzere birkaç kategoriye ayrılır. Son yıllar da özellikle özel tasarım düğün davetiyelerinde, isim kartlı düğün davetiyelerinin kullanımıyla birlikte daha sık tercih edilen zarfsız düğün davetiyeleri de hem daha uygun düğün davetiyeleri arasında yer alıyor hemde modern görüntüsüyle çiftler tarafından tercih ediliyor. Birçok katalog firmalarının da kataloglarında yer verdiği zarfsız düğün davetiyelerinin fiyatları modellerine ve özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Zarfsız düğün davetiyeleri, isim kartlı ve jüt ipli olarak hazırlanıyor. Zarflı düğün davetiyesi tercih etmenizin nedeni, davet edeceğiniz konuklarınızın isim ve soyisimlerini yazmak ise; isim kartlı zarfsız düğün davetiyelerini de tercih edebilirsiniz.

İsim kartlı zarfsız düğün davetiye modelleri oldukça fazladır. Zarfsız davetiye fiyatları 0,75 Kuruştan başlamaktadır. Zarfsız düğün davetiye modelleri için endugun.com’u ziyaret edebilirsiniz. 

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler