Yeşil Düğün Davetiyesi

Düğün davetiyesi, konuklarınıza düğününüz ile ilgili ilk izlenimi verir. Düğün davetiyesi ile bu mutlu güne ve sevdiklerinize verdiğiniz özeni, değeri hissettirirsiniz.

Yeşil düğün davetiyesi, kır düğünleri için uygun modeller arasında yer alır. Doga temalı düğün davetiyesi olarak da bilinen yeşil düğün davetiyeleri; yeşil çiçek tasarımlı davetiye, doğa temalı davetiye, zeytin dalı davetiye, defne yaprağı davetiye vb. tasarımlı davetiyelerdir. Özellikle yaz düğünlerinde tercih edilen yeşil düğün davetiye modelleri arasında, Kraft zarflı yeşil düğün davetiyesi, beyaz zarflı yeşil düğün davetiyesi en çok tercih edilen modeller arasındadır. Modern düğün davetiyeleri, özel tasarım düğün davetiyeleri, katalog düğün davetiyeleri ve yeni sezon düğün davetiye modelleri arasında yer alır. Yeşil düğün davetiyesi rengi ile; dengeyi, uyumu, ahengi, tazeliği, yaşamı ve verimliliği simgeler ayrıca yeşil rengi iyileştirme gücünün de rengidir. 

Düğün davetiyelerinde renklerin gücünden verdiği pozitif etkiden faydalanmak isteyen çiftler için en özel renkler arasında yer alır. Yeşil düğün davetiyesi modelleri için endugun.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Mutluluklar Diliyoruz…

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler