Yeşil Davetiye

Mutlu günün en özel habercisi düğün davetiyesidir. Yeşil düğün davetiye modelleri, özellikle kır düğünlerinde en çok tercih edilen davetiye renkleri arasında yer alır. Yeşil düğün davetiyesi ile mutlu günlerine sevdiklerini ortak etmek isteyen çiftler için birbirinden farklı yeşil düğün davetiyesi modelleri vardır.

Yeşil düğün davetiyesi tasarımlarında, yeşil rengi; dengeyi, uyumu, ahengi, yaşamı ve verimliliği simgeler. Yeşil düğün davetiyesi, doğa temalı davetiyedir. Doğanın kendisini sürekli yenilemesi ile yeşil düğün davetiyesi, doğa temalı tasarımlarıyla modern düğün davetiyeleri arasında yer alır. Yeşil düğün davetiyeleri, yeşil davetiye tasarımlarında; zeytin dalı davetiye, çiçek tasarımlı davetiye, yeşil zarflı düğün davetiyesi, yeşil kurdeleli düğün davetiyesi gibi tasarımlar özel tasarım düğün davetiyeleri kategorisinde yer alır. Davetiye firmalarının kataloglarında binlerce yeşil düğün davetiyesi modelleri mevcuttur. Yeşil davetiye; düğün davetiyesi dışında, yeşil nişan davetiyesi ve yeşil nikah davetiyesi olarak da tercih edilebilir. 

Birbirinden güzel Yeşil düğün davetiyeleri, yeşil davetiye modelleri ve yeşil düğün davetiyesi fiyatları için www.endugun.com web sitemizi inceleyebilirsiniz. Mutluluklar Dileriz…

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler