Yemek Kartlı Düğün Davetiyesi

Yemek Kartlı Düğün Davetiyesi

     Düğün davetiyeleri eski nesil davetiyelere göre gün geçtikçe değişiklik göstermekte ve modernleşmektedir. Her yıl yeni davetiye modelleri çıktığı gibi, eski davetiye modellerine de ekstralar çıkmaktadır. Yemek kartlı düğün davetiyesi davetiyelerin içlerine 3 kişilik davetiyedir yada 4 kişilik davetiyedir yazmak yerine matbaanın size verdiği davetiyelere ek olarak 5*3 cm boyutlarında yada dilediğiniz kart boyutunda ekstra kartlar verilmektedir. Bunlar davetiyenin üzerine kaç kişi olduğunu yazmak yerine kişi adetini belirten yemek kartlarıdır. Bu kartları isterseniz davetiyenizin üzerine jüt iple bağlayabilir, isterseniz zarfın arasına sıkıştırarak da verebilirsiniz.
    Bir diğer şekliyle düğününüzün yemekli kişi sayısını davetiye seçimi yaptıktan sonra endugun.com daki sipariş sonunda tasarımcıya not bölümüne ek olarak yazarsanız tasarımcımız size en yakın sürede geri dönüş yaparak bilgilendirecek, Yemek kartlarını ofset baskı olarak sizlere düğün davetiyenize ek olarak  kargolayacak/teslim edecektir.
Düğün hazırlığında olan tüm çiftlerimize mutluluklar dileriz. Hayalinizdeki düğün davetiyesi için endüğün.com davetiyelerini ziyaret etmeyi unutmayınız 

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler