Yaz Düğün Davetiyesi

Mutlu günün ilk habercisidir davetiyeniz. Bu özel gün ile ilgili ilk ipucunu verir. Davetiye, şıklığı ve özeni ile sevginizi, aşkınızı, heyecanınızı yansıtır. Düğün tarihi, yeri vb. bilgileri taşıması dışında sevdiklerinize verdiğiniz değeri yansıtır. Bu güne özel saklayacakları bir anıdır özel ve güzel olmalıdır.

Yaz düğünleri için davetiye modellerinde de her mevsim olduğu gibi beyaz düğün davetiyeleri ve Kraft düğün davetiye modelleri en çok tercih edilen düğün davetiyeleri arasında yer alıyor.  Bunların dışında yaz düğünlerine uygun davetiye modelleri; canlı renklerin, cıvıl cıvıl tasarımların yer aldığı modellerdir. Yaz düğünlerinde çiçek tasarımlı düğün davetiyeleri, yeşil yaprak tasarımlı düğün davetiyeleri çoğunluktadır. Çiçek tasarımlı yaz düğün davetiyesi modelleriyle çiftler mevsimin getirdiği doğal güzellikleri davetiyelerine ve düğün konseptine yansıtmak ister. Yaz düğün davetiyeleri katalog davetiye modellerinde de yer aldığı gibi özel tasarım düğün davetiyesi olarak da hazırlanabilir. Özel tasarım düğün davetiyelerinde; çiçek süslemeli davetiye, kurdele süslemeli davetiye, mühürlü davetiye, isim kartlı davetiye olarak farklı süslemelerle davetiyeler hazırlanabilir. 

Yaz düğün davetiyeleri modelleri için endüğün.com davetiyeler bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz. Özel tasarım düğün davetiyesi modellerimizi inceleyebilirsiniz. Mutluluklar Dileriz…

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler