Vintage Düğün Davetiyesi

Vintage, geçmişin modasını yansıtan belirli bir döneme ait olan tasarımlara denir. Düğün organizasyonun da düğün konseptinde vintage bir düğün teması kullanan çiftler; gelinlik, damatlık, davetiye, nikah hediyelikleri gibi her detayında vintage tasarımları tercih ediyorlar.

Vintage düğünler ve organizasyonlar her zaman davetlileri etkiler. Vintage düğün davetiyeleri de vintage düğünlerin en özel detayları arasında yer alır. Vintage düğün davetiyesi ile konuklarınıza nasıl bir düğüne katılacaklarının ilk ipucunu vermiş olursunuz. Vintage düğün davetiyeleri tasarımı, standart düğün davetiyelerinden sıkılan, özel düğün davetiyelerini tercih eden çiftlerin tercih ettiği düğün davetiyeleri arasında yer alır. Vintage düğün davetiyesi modellerini, davetiye firmaları da davetiye kataloglarında yer vermiştir. Vintage düğün davetiyeleri, vintage davetiye modellerini özel tasarım düğün davetiyesi olarak da hazırlatabilirsiniz. Vintage davetiye; vintage düğün davetiyesi, vintage nişan davetiyesi veya vintage nikah davetiyesi olarak da tercih edilebilir. 

Vintage düğün davetiyeleri, vintage davetiye moderini, vintage davetiye fiyatlarını www.endugun.com web sitemizden de inceleyebilirsiniz. Hayalinizde ki vintage düğün davetiyesi tasarımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler