Ünlülerin Düğün Davetiyeleri

Hayranı olduğumuz ünlülerin, gelinlikleri, düğün mekanları derken son yıllarda davetiyeleri de merak konusu oldu. Ünlülerin düğün davetiyeleri, ünlülerin düğün davetiye modelleri, hangi ünlü hangi düğün davetiyesi ile sevdiklerini bu mutlu gününe davet etti sizler için derledik.

İşte yakışıklılıkları ve güzellikleriyle göz kamaştıran ünlü çiftlerimizin düğün davetiyeleri;

 1. 29 Temmuz 2017’de “Sait Halim Paşa Yalısı’nda” dünya evine giren Fahriye EVCEN ve Burak ÖZÇİVİT çifti Sevdiklerine  sade ve şık tasarımlı bir save the date davetiye ile düğün tarihlerini bildirerek, davetiyeniz gönderilecektir notu düştü. Fahriye EVCEN ve Burak ÖZÇİVİT’in düğün davetiyesi ise Love is all (aşk herşeydir.) notlu modern, şık ve sade bir davetiye ile sevdiklerini mutlu günlerine davet etti.

      
 2. 14 Mayıs 2016’da “cunda adası”nda gerçekleşen kır düğünüyle dünya evine giren Sinem KOBAL ve Kenan İMİRZALİOĞLU ise kır düğünlerine yakışacak düğünleriyle aynı temayı taşıyan zeytin dalı tasarımlı düğün davetiyesi ile öne çıkmışlardı.

      
 3. 21 Ağustos 2016 yılında “Portaxe” renkli görüntülere sahne olan bir düğünle dünya evine giren Merve ŞARAPÇIOĞLU & Berk OKTAY çifti ise düğün davetiyesini, Klaket şeklinde hazırlattı. Çift klaket şeklinde hazırlanan düğün davetiyesi ile kariyerlerine göndermeler yaptıkları düğün davetiyesi ile sevdiklerini bu özel geceye davet etti.

      

 4. EDİRNE’nin Keşan ilçesinde “Erdoğan Yıldız Restaurant” da gerçekleşen 26 Ağustos 2017 yılında dünya evine giren Azra AKIN ve Atakan KORU çifti ise Darüşşafaka Cemiyeti’ne yaptıkları bağış üzerine hazırlanarak, üzerinde ’Eğitimde fırsat eşitliğine destek vermek için, “Bu mutlu günümüzde sizin için Darüşşafaka’ya bağış yaptık” notlu düğün davetiyesi ile sevdiklerini mutlu günlerine davet etti.

      

 5. 16 Temmuz 2016 yılında “Çubuklu Hayal Kahvesi'nde” dünya evine giren Eda ÖZERKAN ile Timur ACAR çifti kendilerine özgü dans Şovlarıyla törene damgasını vurdu. Çift dostlarını düğünlerine modern, sade ve şık bir düğün davetiyesi ile davet etti.

      

 6. 11 Ağustos 2017 yılında “Cemile Sultan Korusu Kır Tepe'de “ dünya evine giren Merve SEVİ ve Çalkan ALGÜN çifti ise sevdiklerini Tema vakfı düğün davetiyesi ile mutlu günlerine davet etti. Çiftin nikah davetiyelerinde gagalarıyla kalp yapan yeşil renkli iki muhabbet kuşu tasarımı da dikkat çekiciydi.

      

 7. 30 Temmuz 2016’da “Bahçeköy Korupark İstanbul’da” renkli bir kır düğünüyle düğünle dünya evine giren Burcu BİRİCİK ve Emre YETKİN Çiftinin düğün davetiyesi tasarımı ise en sevdikleri film 50 First Dates’in afişinden ilham alarak sevdiklerini gerçek bir aşk hikayesine davet etti.

      

Hande SORAL ve İsmail DEMİRCİ çiftinin düğün davetiyesi

Başak DİZER ve Kıvanç TATLITUĞ çiftinin düğün davetiyesi

Neslihan ATAĞÜL ve Kadir DOĞULU çiftinin düğün davetiyesi

Tarkan TEVETOĞLU ve Pınar DİLEK çiftinin düğün davetiyesi

Elvin LEVİNLER Burak KOCAMANOĞLU çiftinin düğün davetiyesi

Çiftlerinin ise Düğün davetiyeleri basına sızmamıştır. Tüm çiftlerimize endüğün.com ailesi olarak, mutlu yuvalarında sonsuz mutluluklar Diliyoruz.

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler