Tropikal Yaprak Tasarımlı Düğün Davetiyeleri

2018 Yılı trend düğün davetiye modellerinden biri de yaprak tasarımlı düğün davetiyeleri… Mutlu günün ilk habercisi olan düğün davetiyeleri, düğün temasına ve düğün organizasyonuna uygun olarak hazırlanarak çiftlerin mutlu gününü müjdeliyor.

Özellikle kır düğünlerine, yeşil temalı, doğa temalı düğünlere hitap eden tropikal yaprak tasarımlı düğün davetiyeleri 2018 yılı yeni sezon davetiyeleri arasında yer alıyor. Zeytin dalı tasarımlı düğün davetiyesi, yeşil yaprak tasarımlı düğün davetiyeleri 2017 yılının en çok tercih edilen düğün davetiyeleri arasında yer alıyordu. Kır düğünlerine hitap eden doğa temalı, tropikal yaprak tasarımlı düğün davetiyeleri de 2018 yılına damga vuracak davetiyeler arasında…
Düğün davetiyeleri, düğünün en özel detayları arasında yer alır. Bu mutlu günün müjdeleyici olan davetiyelerde, konuklarınıza nasıl bir düğüne katılacaklarının ilk ipuçlarını verir. Tropikal yaprak tasarımlı düğün davetiye modellerinde, yeşil rengi ön planda tutulurken, turuncu ve sarı renkleri doğadan esinlenilen renklerle modern doğal bir tasarım davetiye hazırlanır. Tropikal yaprak tasarımlı davetiye modelleri; beyaz zarflı davetiye, yeşil zarflı davetiye ve Kraft zarflı davetiye olarak hazırlanılabilir.

2018 yılı düğün davetiye modelleri, yeni sezon davetiye modelleri, tropikal yaprak tasarımlı davetiye modelleri, modern düğün davetiyeleri, yaprak tasarımlı davetiyeler ve fiyatları için www.endugun.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler