Tasarım Düğün Davetiyesi

Düğün davetiyesi, mutlu gün habercisidir. Düğün davetiyesi, ömür boyu mutluluğa dair atacağınız ilk adımda sevdiklerinizin de bu mutlu gününüzde yanınızda olmaları için dağıtılan davet kartlarıdır.

Düğün davetiyesi, en az düğün mekanı ve düğün organizasyonu kadar özel ve güzel olmalıdır. Düğün davetiyesi; 2018 düğün davetiye modelleri, yeni sezon davetiye modelleri, modern davetiyeler, trend davetiyeler, vintage düğün davetiyeleri, Retro düğün davetiyeleri, özel tasarım düğün davetiyeleri gibi birkaç kategoriye ayrılır.  Özel tasarım düğün davetiyeleri, düğün mevsiminize, düğün konseptinize, tercih ettiğiniz renklere ve tasarımlara göre özel olarak hazırlanan davetiye modelleridir. Tasarım davetiye modelleri arasından tercih ettiğiniz davetiyenizi, istediğiniz yazı fontu, renk ve zarf süslemesiyle hazırlatabilir, sizden bir şeyler katarak düğününüzün en özel en anlamlı anıları arasına katabilirsiniz. Tasarım davetiye modelleri arasında; jüt ipli davetiyeler, isim kartlı düğün davetiyeleri, kurdeleli davetiye, çiçekli davetiye, mühürlü düğün davetiyesi, şişe davetiye gibi modeller en çok tercih edilen davetiye modelleri arasında yer alır. Tasarım davetiye fiyatları 1.50 TL’ den başlamakta ve özelliğine göre fiyatı artmaktadır. Birçok davetiye firması da tasarım davetiye modellerine kataloglarında yer vermiştir.

Tasarım davetiye, özel tasarım düğün davetiyeleri, davetiye modelleri ve fiyatları için www.endugun.com’u ziyaret edebilirsiniz. Mutluluklar Dileriz…

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler