Takvimli Düğün Davetiyeleri

Takvimli düğün davetiyesi, konuklarınıza düğün tarihinizi unutmamaları mesajını verir. Takvim tasarımıyla bu özel gecenin tarihi ön plandadır.

Hayatınızda ki özel ve güzel bu günün tarihini, takvimli düğün davetiye modellerinden biriyle duyurabilirsiniz. Takvimli düğün davetiyesi modelleri katalog davetiye modelleri arasında olduğu gibi hayalinizdeki tasarımıyla özel tasarım davetiye olarak da hazırlanabilir. Takvimli davetiye modelleritakvimli düğün davetiyesi olarak hazırlanabileceği gibi takvimli nişan davetiyesi, takvimli nikah davetiyeleri olarak da hazırlanabilir. Her çift mutluklarını paylaşacak olan sevdiklerini, en özel şekilde davet etmek ister. Davetiye modelleri arasında seçim yaparken, bu özel tarih hiç unutulmasın aynı zamanda da modern bir davetiye olsun isterseniz, takvimli düğün davetiyesi modelleri tam size göre…  Takvim tasarımını gold veya gümüş yaldızlı olarak yaptırabileceğiniz gibi çiçek tasarımlı modern bir tasarım da yaptırabilirsiniz.

Takvimli düğün davetiyesi modellerini endüğün.com’dan inceleyebilirsiniz. Endüğün.com filtreleme özelliğiyle tüm davetiye modellerini fiyata göre artan, fiyata göre azalan davetiye modelleri olarak sıralayabilirsiniz. Bu mutlu gününüz hiç unutulmaması dileğiyle… Mutluluklar Diliyoruz.

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler