Suluboya Efektli Davetiye

Düğün davetiyesi, ilk önce düğün organizasyonunuzu sonra da sizi temsil eder. Özenle seçilmiş bir düğün davetiyesi ile bu güne verdiğiniz özeni hissettirmenin yanında davetlilerinize nasıl bir düğüne davetli olduklarının ilk ipucunu vermiş olursunuz.

Suluboya efekti tasarımlı düğün davetiyeleri, mutlu günün ilk haberini farklı bir davetiye modeli ile vermek isteyen çiftler için idealdir. Suluboya davetiye; özellikle mat renklerin üzerine, gold, metalik ve gümüş yaldızlı yazı ile modern bir görünüm kazandırılan suluboya davetiye modelleri 2018 yılı yeni sezon davetiye modelleri arasında yer alıyor. Düğününüze ve davetiyenize şık bir detay katmak istiyorsanız suluboya düğün davetiyesi modelleri tam size göre Suluboya davetiye modelleri; suluboya nişan davetiyesi, suluboya nikah davetiyesi olarak da tercih edilebilir. Romantik düğün davetiyelerinden olan suluboya efekti davetiye modelleri, düğün organizasyonunuza ve düğün temanıza uyumlu renklerle tercih edebilirsiniz. Suluboya efekti davetiye fiyatları, tercih ettiğiniz davetiyenin modeline göre değişiklik gösterecektir.

2018 yılı davetiye modelleri, trend düğün davetiyeleri, yeni sezon düğün davetiye modelleri, suluboya davetiye ve suluboya efekti davetiye modelleri için endugun.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler