Soft Davetiye

Düğün davetiyesi, davet kartlarının en özelidir. Davetiye; saat, tarih, yer bilgilerini taşımanın dışında bu mutlu gün hakkında davetlilere küçük tüyolar verir. 

Davetiyeniz mutlu gününüzün ilk habercisidir. Düğün davetiyeleri; sade düğün davetiyeleri, renkli düğün davetiyeleri, yaldızlı düğün davetiyeleri, mat düğün davetiyeleri, parlak düğün davetiyeleri ve soft düğün davetiyeleri olarak 6 kategoriye ayrılır. Özellikle ilkbahar ve yaz düğün davetiyelerinde soft davetiye renkleri tercih edilir. Soft düğün davetiyeleri; soft çiçek tasarımlı, soft kurdeleli, soft zarflı olarak hazırlanabilir. En iyi davetiye firmalarının da kataloglarında yer verdiği soft düğün davetiyeleri, özel tasarım düğün davetiyesi olarak da hazırlanabilir. Soft davetiyeler, sade ve naif tasarımlarıyla ön plana çıkar. Baharın ve yazın müjdeleyicisi olarak sade tasarımların yanı sıra iddialı süslemelerle de hazırlanabilir. Soft davetiye modelleri, soft nişan davetiyesi veya soft nikah davetiyesi olarak da tercih edilebilir. Renklerin en açık tonlarının kullanıldığı soft davetiyeler 2018 düğün davetiye modelleri arasında da yer alacaktır.

Soft davetiyeler, soft davetiye modelleri ve fiyatları için endüğün.com davetiyeler bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Mutluluklar Dileriz…

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler