Siyah Düğün Davetiyesi

Düğün davetiyesi, özel günlerin ilk habercisidir. Düğün organizasyonu ile uyumlu hazırlandığından, düğün ile ilgili ilk ipucunu düğün davetiyesi verir.

Farklı renklerde, farklı tasarımlarda ve farklı boyutlarda hazırlanan düğün davetiye modelleri vardır. Siyah düğün davetiyesi, beyaz rengiyle kombinlenirken o gecenin mutlu çiftlerinin rengini yansıtır. Gelinle damadın rengidir siyah ve beyaz renkleri… Siyah düğün davetiyesi, asaleti ve gizemi hissettirir. Zarif detaylarla hazırlanan siyah düğün davetiyeleri şık ve göz alıcıdır. Özel tasarım düğün davetiyesi olarak siyah düğün davetiyesi; siyah beyaz davetiye iç tasarımıyla, siyah zarflı, beyaz zarflı, siyah zarf üzerine beyaz kurdele veya siyah beyaz mühürlü davetiye olarak hazırlanabilir. Siyah beyaz davetiye modelleri davetiye firmalarının kataloglarında sıklıkla yer alır. Klasik düğün davetiyesi kategorisinde yer alan siyah düğün davetiyesi, birkaç küçük detayla modernleştirilerek de tercih edilebilir. Siyah düğün davetiyesi, siyah nişan davetiyesi veya siyah nikah davetiyesi olarak da tercih edilebilir. 

Siyah beyaz düğün davetiyesi modelleri, siyah düğün davetiyesi, beyaz düğün davetiyesi, özel tasarım düğün davetiyesi modelleri ve fiyatları için endugun.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Mutluluklar Dileriz…

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler