Siyah Beyaz Düğün Davetiyesi

Hayat, mutluluğu yakaladığımız anlar ve anılarla ölçülür. En mutlu günün ilk habercisi olan düğün davetiyeniz için; asil, sade ve şık bir davetiye düşünüyorsanız. Siyah beyaz düğün davetiye modellerini inceleyebilirsiniz.

Siyah beyaz düğün davetiyeleri, her mevsim tercih edilebilen sade ve şık davetiye renklerindendir. Beyaz düğün davetiyeleri, temizliği, saflığı… Siyah düğün davetiyeleri ise, gücü ve tutkuyu temsil eder. Bu iki zıt renkle ortaya çıkan siyah beyaz düğün davetiyeleri ise; asaleti, saflığı, temizliği ve arkasında yatan tutkuyu, gücü temsil eder. Genelde Klasik düğün davetiyesi isteyen çiftlerin tercihi krem düğün davetiyesi, beyaz düğün davetiyesi veya siyah düğün davetiyesinden yana olur. Birçok davetiye katalog firmalarının da yer verdiği siyah beyaz düğün davetiyeleri, özel tasarım düğün davetiyesi olarak da hazırlanabilir. Kurdeleli siyah beyaz düğün davetiyesi, mühürlü siyah beyaz düğün davetiyesi vb. süslemelerle hazırlanan özel tasarım siyah beyaz düğün davetiyeleri, trend düğün davetiye modelleri arasında yer alır. 

Siyah düğün davetiyeleri, beyaz düğün davetiyeleri veya siyah beyaz düğün davetiye modelleri için endugun.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler