Şişe Düğün Davetiyesi

Düğün davetiyesi, davetin en şık halidir. Düğün davetiyesi mutlu günün özel habercisidir. Şişe düğün davetiyeleri, düğün konseptine uygun tasarımı, hoş sunumu, mesajı ve süslemesiyle en özel davetiyeler arasında yer alır.

Şişe düğün davetiyesi, özellikle kır düğünlerinde ve deniz temalı düğünlerde, plaj düğünlerinde, yalı düğünlerinde sıklıkla tercih edilen düğün davetiyeleri arasında yer alır. Şişe düğün davetiyesi, şişe içerisindeki davetiye iç kağıdı yani mesajı özel tasarımı ve yazı fontu ile hazırlanır. Şişe düğün davetiyesi, şişe üzerine çift isimlerinin ve süslemesinin yer aldığı modern bir tasarımla hazırlanır. Şişe düğün davetiyeleri, özel şişe davetiye kutusu ile konuklara dağıtılır. Deniz yıldızı, deniz kabukları ve deniz kumu ile süslenen şişe düğün davetiyeleri özel tasarım davetiye modelleri arasında yer alır. Şişe düğün davetiyesi deniz temalı düğünlerin en özel detayları arasında yer alır. Denizden gelen özel bir mesaj hissi veren, davetlilerinizde heyecan uyandıracak özel bir düğün davetiyesidir. Şişe düğün davetiyesi fiyatları 5.5 TL’den başlamakta ve şişe davetiyenin özelliğine, modellerine göre değişmektedir.

Şişe düğün davetiyesi modelleri, deniz temalı düğün davetiyeleri, deniz temalı davetiye fiyatları için endüğün.com’u ziyaret edebilir bizimle iletişime geçebilirsiniz. En özel davetin ilk haberini birlikte hazırlamamız dileğiyle… Mutluluklar Dileriz.

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler