Şeffaf Düğün Davetiyesi

Düğün davetiyeleri, düğünlerin özel detayları arasında yer alıyor. Düğün davetiyesi; yer, saat, zaman gibi bilgileri taşımanın dışında düğününüz ile ilgili ilk ipucunu verir. Düğün konseptine uygun davetiyeler ile bu mutlu günün ilk haberini verebilirsiniz.

2018 yılı düğün davetiyeleri arasında yer alan, şeffaf düğün davetiyeleri naif, sade ve şık görünümü ile düğün konseptine uygun olarak hazırlanabiliyor. Şeffaf objeler, düğün organizasyonlarında da 2018 yılında sıklıkla karşımıza çıkacak… Numaratör, menü, karşılama panosu, teşekkür kartı gibi şeffaf düğün davetiyenizle uyumlu olarak hazırlatabilir düğününüze detaylarla şıklık kazandırabilirsiniz. Şeffaf davetiyeler, düğün davetiyesi olarak tercih edilmenin yanında; şeffaf nişan davetiyesi, şeffaf nikah davetiyesi olarak da tercih edilebilir. Sadeliği şıklıkla buluşturan modern düğün davetiyeleri kategorisinde yer alan şeffaf düğün davetiyesini özel tasarım düğün davetiyesi olarak hazırlatabileceğiniz gibi birçok davetiye firmasının kataloglarında da bulabilirsiniz. 

Şeffaf düğün davetiyeleri, şeffaf davetiye modelleri, yeni sezon düğün davetiyeleri, modern düğün davetiyeleri ve trend düğün davetiyeleri için endugun.com web sitemizi inceleyebilirsiniz. 

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler