Save The Date

Save the date nedirSave the date davetiyesi nasıl olur? Save the date fotoğraf çekimleri nasıl olur? Save the date fotoğrafları ve save the date hakkında merak ettiğiniz herşey makalemizde

Yurt dışında uzun yıllardır revaçta olan save the date, son yıllarda Türkiye’de ki çiftler tarafından da tercih ediliyor. Özellikle sosyal medya da yaygın olarak paylaşılan, save the date davetiyeleri farklı konseptlerde, fotoğraf, davetiye veya kısa film olarak karşımıza çıkıyor.

    

Çiftlerin sevdiklerine, düğün tarihlerini duyurmanın en eğlenceli sunumu haline gelen save the date ile bu tarihte “kimseye söz verme” tarihi kaydet mesajı veriliyor. Save the date, düğün mekanı ve detayları belli olmayan ama düğün tarihi belli olan çiftler tarafından da kullanılıyor.

    

Davetiye bilgileri netleşen çiftler ise davetiyelerine save the date yazısını ekleyerek, özel tasarım düğün davetiyelerine save the date fotoğraflarını ekleyerekte kullanıyor. Save the date davetiyeleri için yapılan dış çekim fotoğraflarında çiftlerin birbirlerine karşı hissettikleri aşk ile uyumlu objeler veya konsept hazırlanıyor.

    

Çiftlerin günlük ama özenli uyumlu kıyafetleriyle çektirdikleri save the date fotoğraflarını; düğün davetiyelerinde, karşılama panosu hatta teşekkür kartlarında da kullanılabiliyor. Sizde save the date fotoğraflarınızı özel bir tasarımla davetiyenize eklemek isteyen çiftler arasında yer alıyorsanız endüğün.com iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Mutluluklar…

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler