Sade Düğün Davetiyesi Modelleri

Düğün davetiyelerinde, sade ve şık tasarımları tercih eden çiftlere hitap eden sade düğün davetiyesi modelleri 2018 yılı trend düğün davetiye modelleri arasında yer alıyor. 

Düğünlerde sadelikle şıklığı buluşturan organizasyonların en güzel detayları arasında yer alan sade düğün davetiyesi modelleri, özel yazı fontları ile zenginleştiriliyor. Sade düğün davetiyesi modelleri arasında; şeffaf düğün davetiyeleri, soft çiçek tasarımlı düğün davetiyeleri, gold yaldızlı düğün davetiyeleri, mühürlü düğün davetiye modelleri, beyaz düğün davetiyesi, siyah düğün davetiyesi, kurdeleli düğün davetiyesi modelleri yer alır. Sade düğün davetiye modellerinin en güzel avantajı her organizasyona uyumlu olmasıdır. Düğün davetiyesi modelleri arasında henüz bir seçim yapmadıysanız, sade davetiye modelleri, hem kurtarıcı hem de sade ve modern tasarımıyla düğün organizasyonunuzla uyumlu olacaktır. Sade düğün davetiyesi modellerini, ünlü davetiye firmalarının kataloglarından inceleyebileceğiniz gibi özel tasarım davetiye olarak da hazırlatabilirsiniz. Sade davetiye modelleri, nişan davetiyesi veya nikah davetiyesi olarak da tercih edilebilir. 

Modern düğün davetiyeleri, yeni sezon davetiye modelleri, sade düğün davetiyeleri ve fiyatları için www.endugun.com web sitemizin davetiyeler bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Mutluluklar Dileriz…

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler