Sade Düğün Davetiyeleri

Sade düğün davetiyesi denilince ilk akla gelen, tek renk üzerine yoğunlaşarak hazırlanılmış davetiye tasarımlarıdır. Sade düğün davetiyesi, abartıdan ve gösterişten uzak yalın davetiyelerdir. Sade tasarımlı düğün davetiyeleri, sade ve şık davetiye tasarımlarını tercih eden çiftler için idealdir. Sade nikah davetiyesi, sade nişan davetiyesi, sade kına davetiyesi olarak ta tercih edilebilir.

Düğün konseptine uygun davetiye tasarımı bulmayan çiftlerin, davetiye seçimi konusunda kararsız olan çiftlerin en büyük kurtarıcısı, sade düğün davetiyeleridir. Sade düğün davetiyelerine, isim kartlı, modern bir zarf, sade bir davetiye iç tasarımıyla, yazı fontu vs. gibi küçük dokunuşlarla sadeliği şıklıkla buluşturabilirsiniz. Sade düğün davetiyelerinin en büyük avantajı ise; çok fazla çeşitte davetiye modelinin mevcut olması ve her bütçeye uygun davetiye modelinin olmasıdır. Sade düğün davetiyenizi özel tasarım davetiye olarak da hazırlatabilirsiniz. Küçük detaylar ekleterek davetiyenize modern bir hava katabilirsiniz. Sade düğün davetiyeleri için endüğün.com web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Endüğün.com üzerinden beğendiğiniz davetiye modelinin, sipariş etmeyi düşündüğünüz adet sayısına göre fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Online olarak davetiye siparişinizi verebilirsiniz.

Mutluluk hayatınızdan hiç eksik olmasın…

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler