Retro Düğün Davetiyesi

Retro, belirli bir dönemi, yakın geçmiş akımlarını taklit eden tarzdır. Retro düğünlerde en az 15- 20 yıl öncesi yansıtılır. Retro düğünlere ilham veren detaylar, dönemin ruhunu yansıtırken; gelinlik, damatlık, gelin arabası, düğün mekanı, davetiyeler ve nikah hediyelikleri de dönemi hissettirmelidir.

Sevdiklerinizi en mutlu gününüze davet ederken, Retro düğün davetiyesi ile düğününüz hakkında ilk ipucunu verebilirsiniz. Retro düğün davetiye modelleri arasında; Kraft düğün davetiyeleri, dantel detaylı düğün davetiyeleri, Jüt ipli düğün davetiyeleri ve çiçek tasarımlı düğün davetiyeleri en çok tercih edilen tasarımlar arasında yer alıyor. Retro, eskitme davetiyeler düğün davetiyesi olarak tercih edilebildiği gibi, Retro nikah davetiyesi, Retro nişan davetiyesi olarak da tercih edilebiliyor. Geçmişten günümüze modern çizgiler ile tasarlanan Retro düğün davetiye modelleri, düğün konseptine uygun olarak hazırlanıyor. Birbirinden güzel Retro düğün davetiyeleri pastel tonlarında çiçek tasarımları ile Kraft zarflarla kombin ediliyor.

Retro düğün davetiyeleri özel tasarım davetiye olarak hazırlanabileceği gibi dünyaca ünlü katalog firmalarının tasarım davetiyeleri arasında da yer alıyor. Retro düğün davetiyelerinin adet fiyatı 1,5 TL’ den başlayarak özelliğine göre fiyatları artış gösteriyor. Tüm katalog ve butik düğün davetiyeleriözel tasarım düğün davetiye modelleri için endüğün.com’u ziyaret edebilirsiniz. Mutluluklar Diliyoruz…

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler