Rengarenk Düğün Davetiyesi

Düğün davetiyesi mutlu gününüzün ilk habercisidir. Konuklarınızı rengarenk düğün davetiyeleri ile mutlu gününüzden haberdar edebilirsiniz. Rengarenk davetiye çeşitlerinin içerisinde, düğününüze uygun bir renkte ve tasarımda davetiye seçmelisiniz.

Rengarenk düğün davetiyeleri arasından seçim yaparken; düğününüzün yapılacağı mevsimi ve düğün mekanınızı göz önünde bulundurarak, renk seçiminizi yapabilirsiniz. İlkbahar düğün davetiyelerde; soft renklerle, çiçeklerin açışı, doğal tasarımlar ön plandayken… Yaz düğün davetiyelerde, daha renkli davetiyeler göz kamaştırıyor. Yaz düğünlerinde renkli davetiye tasarımlarında ise çiçekli tasarımlar canlı renklerle birleşiyor. Sonbahar düğünlerinde, renkli davetiyeler yerini sarı, turuncu, kahverengi tonlarına bırakırken, tasarımlarda da mevsimin simgesi olan kuru yapraklar yer alıyor. Kış düğünleri için, renkli davetiyeler yerini; gri, siyah, beyaz, buz mavisi, ateş kırmızısı vb. renklere bırakırken… rengarenk davetiye renkleri arasından, iç ısıtacak sıcak renk tonları da tercih edilebiliyor. Kış mevsimi davetiye, tasarımlarında ise; kış meyvelerinden esinlenerek hazırlanan doğal tasarımlar, kar tanesi vb. kış sembolleri davetiyeler de tercih ediliyor.

Rengarenk düğün davetiyeleri için www.endüğün.com davetiyeler bölümümüzü, incelemeyi unutmayın  Mutluluklar Diliyoruz… Sevgiyle aşkla kalın…

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler