Püsküllü Düğün Davetiyesi

Düğün davetiyeleriyle ilgili binlerce model içerisinden seçim yapmak, bu tatlı telaşın en stresli yanı… Bu stresi minimuma düşürmek ve doğru davetiye modelini seçmek için; yılın trend davetiye modelleri, en çok tercih edilen davetiye modelleri, en modern davetiye modellerini inceleyerek düğün mevsiminize ve düğün konseptinize göre davetiye modeliniz ile ilgili karar vermeniz, doğru davetiyeyi bulmanız konusunda size yardımcı olacaktır.

Bu yılın en çok tercih edilen düğün davetiyesi ve kına davetiyesi modelleri arasında püsküllü davetiyeler yer alıyor. Davetiye ’ye modern bir hava kazandıran püskül detayı ve birbirinden farklı renkleriyle püsküllü düğün davetiyeleri göz kamaştırıyor. Püsküllü düğün davetiyesi, özel tasarım davetiye olarak hazırlanabileceği gibi birçok katolog davetiyelerinde de modern davetiyeler kategorisinde yer alıyor. Kına gecesi davetiyelerinde de sıklıkla kullanılan püskülü davetiye modeli, kına gecelerine özgü tasarımıyla ve konseptiyle mini püsküllü kına gecesi davetiyesi, ayraç püsküllü kına gecesi davetiyesi olarak kullanılıyor. Püsküllü düğün davetiyesi, püskül detayı ile; klasik düğün davetiyesi, vintage düğün davetiyesi ve Retro rustik düğün davetiyesine yakışan tamamlayıcı özelliğiyle davetiyelere modern ve şık bir hava katıyor.

Püsküllü düğün davetiyeleri’nin, püsküllü kına davetiyeleri’nin fiyatları 1 TL den başlıyor ve davetiye modelinin özelliğine göre artış gösteriyor. Püsküllü düğün davetiyeleri ve püsküllü kına davetiyelerinin modellerini incelemek için endüğün.com davetiyeler bölümümüzü ziyaret etmeyi unutmayın  Sevgiyle kalın… Mutluluklar Diliyoruz

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler