Parlak Düğün Davetiyeleri

Davetiye; nişan, nikah, düğün, kına gecesi, sünnet vb. organizasyonlara katılması istenilen kişilerin, çağırılması için hazırlanmış kartlardır. Genel olarak davetiye; kişi isimleri, davetin nedeni, yeri ve saat bilgilerini içerir. 

Düğün davetiyeleri, konuklara nasıl bir düğüne katılacakları hakkında ilk ipucunu verir ve özel günün ilk habercisidir. Siz de düğün davetiyenizi seçerken, düğününüzün yapılacağı yeri göz önünde bulundurmalısınız. Düğününüz bir Otel’in balo salonu veya şık süslemelerle organize edilmiş bir mekanda olacaksa;  sizin davetiyeniz kesinlikle parlak düğün davetiyesi olmalıdır. Parlak düğün davetiyesi diğer adlarıyla, gold yaldızlı düğün davetiyesi veya gümüş yaldızlı düğün davetiyesi olarak da geçer. Parlak yaldızlı davetiyeler, şık düğünlerin tamamlayıcısıdır. Konuklarına şık bir organizasyona katılacaklarını hissettirir. Parlak davetiyeler diğer adıyla yaldızlı davetiyeler; parlak düğün davetiyesi, parlak nişan davetiyesi, parlak nikah davetiyesi veya parlak kına gecesi davetiyesi olarak kullanılabilir. Organizasyonunuz ne olursa olsun düğün konseptiniz ile uyumlu parlak davetiyeler, yaldızlı davetiyeler detaylarla şıklığı tamamlamaya yardımcıdır. Parlak davetiye, yaldızlı davetiyeler sünnet davetiyesi olarak da tercih edilebilir. Şık bir sünnet düğününde, parlak sünnet davetiyesi, yaldızlı sünnet davetiyeleri sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alır. 

Parlak yaldızlı davetiyeler, gold yaldızlı davetiyeler ve gümüş yaldızlı parlak davetiyeler için endüğün davetiyeler bölümünü inceleyebilirsiniz. Tüm davetiyeler ve özel tasarım yaldızlı davetiye modelleri için iletişime geçebilir, hayalinizde ki davetiyeyi endüğün.com’un profesyonel ekibine hazırlatabilirsiniz. Mutlu günlerin ilk haberini birlikte hazırlamamız dileğiyle…

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler