2 - Otel (Salon) Düğünleri

Rüya gibi düğünlere ev sahipliği yapan otel düğünleri dört mevsim düğün organizasyonları için uygundur. Otellerin kapalı ve açık alan seçenekleri ile kır, havuz başı, balo salonu gibi birbirinden farklı alanlarda hayalerinizde ki düğünü gerçekleştirebilirsiniz. 

   

Düğün menülerinde daha fazla seçenekle misafirlerinizi ağırlayabilir. Tüm hazırlıklarınızı otelde geçekleştirebilir trafik sorununa da çözüm bulmuş olursunuz :) After parti düşünüyorsanız, geceye otelin başka bir salonunda kutlamaya hiç ara vermeden devam edebilirsiniz.

   


Otel düğünleri şık, gösterişli olduğu için daha ihtişamlı organizasyonlar arasındadır. Gelinlik modeli seçiminde ise en az düğün mekanınız kadar şık, gösterişli  bir gelinlik tercih etmenizde yarar var. Göz alıcı bir düğün de gelinliğiniz sönük kalmamalı, uzun duvak ve balo salonlarına uygun prenses gelinlik modelleri ile şıklığı yakalayabilirsiniz. 

   

Canlı veya yapay gelin el buketi seçiminizde ise romantik dokunuşlar ile gelin buketinizi düğün konseptinizle, gelinlik modelinizle uyumlu bir şekilde hazırlatabilirsiniz. 

Düğün gününüzü en keyifli olacağınız şekilde geçirmeniz dileğiyle…

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler