Orkide Düğün Davetiyesi

Düğün davetiyeniz, mutu günün ilk habercisidir. Sevdiklerinizi bu mutlu güne davet ederken, davetiyeniz ile saat, tarih, yer bilgileri dışında düğününüz ile ilgili ipucu vermiş olursunuz. 

Düğün davetiyeniz en az düğün organizasyonunuz kadar özel olmalıdır. Düğün organizasyonunda, gelin el buketi, damat yaka çiçeği gibi aksesuarlarında orkide çiçeğini kullanacak olan çiftler düğün davetiyelerini de orkideli düğün davetiyesi olarak hazırlatarak detaylarla şıklık yaratabilirler. Orkide düğün davetiyesi, orkide çiçeğinin anlamıyla farklı mesajlar içerir. Orkideli davetiye tasarımı, sevgi, zarafet, mutluluk ve asaletin simgesidir. Düğün davetiyenizin tasarımını çiçeklerin renginden esinlenerek de hazırlatabilirsiniz.  Beyaz orkide düğün davetiyesi tasarımı; masumiyeti ve zarafeti ifade ederken… Fuşya orkide davetiye tasarımı; sevimliliği ifade ediyor. Sarı orkide davetiye tasarımı; sıcaklığı, samimiyeti ifade ederken… Mor orkide davetiye tasarımı; asaleti ifade ediyor. Organizasyonunuzun renkleri ile uyumlu, her mevsim tercih edilebilen farklı tasarımlarda hazırlanan orkide davetiye, nişan davetiyesi, nikah davetiyesi olarak da tercih edilen davetiye modelleri arasında yer alıyor.

Orkide düğün davetiyesi modelleri ve özel tasarım orkide düğün davetiye modelleri için endugun.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Mutluluklar…

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler