Nikah Şekeri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Düğün hazırlıkları son hız devam ederken, unutulmaması gereken detaylardan biride nikah şekeridir. Nikah şekeri, nikah töreni sırasında misafirlerinize dağıtılmak üzere hazırlanmış şekerlerdir. Günümüze kadar gelen adetlerden biri olan nikah şekerine, biraz daha genişletilmiş nikah hediyeleri olarak dağıtılmaya başlamıştır.

Nişan hediyeleri, Nikah hediyeleri, Kına Hediyesi, gelin hamamı hediyelikleri ve hatta bekarlığa veda partisi, son trendlerden olan bridal shower, düğün hediyesi vb. düğün öncesi organizasyonlarda Nikah şekerleri dağıtılıyor. Günümüze kadar devam eden nikah şekeri kültürü özel günlerin vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Çiftlerin, bu özel süreçte yanlarında olan misafirlerine şükran ve teşekkürlerini iletmeleri için dağıttıkları hediyeler farklı konseptlerde hazırlanıyor, farklı organizasyonlar için özel olarak tasarlanıyor. Bir sürü özel tasarımın, nikah şekeri çeşitlerinin içinde çiftlere organizasyonun konseptine uygun bir seçim yapmak kalıyor. Açıkçası bu özel günlerin en tatlı telaşlarından olduğunu düşünüyorum. Binlerce özel tasarım nikah şekerleri çeşitlerinin içinde çiftlere, davetlilerini etkileyecek, bu güzel günden bir hatıra kalacak bir hediye seçmek kalıyor. Nişan hediyeleri, Nikah şekeri, Kına hediyesi, Düğün hediyesi vb. organizasyonunuz için dağıtacağınız bu küçük ama anlamlı hediyeleri seçerken klasik modelleri seven veya farklılık yaratmak isteyen nikah şekerine alternatif arayan çiftler EnDugun.com'un nikah şekerleri bölümünden tasarımlarımızı inceleyebilirsiniz.

Endugun.com nikah şekerleri sayfamızda siz değerli çiftlerimiz için, birkaç özel nikah şekerleri alternatiflerine yer verdik.

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler