Mermer Desenli Düğün Davetiyesi

Düğün davetiyesi seçimi düğünün en tatlı telaşlarındandır. Davetlilerinize, daha düğününüze gelmeden düğün konsepti hakkında ilk ipucunu veren düğün davetiyeniz özel ve güzel olmalıdır. 2018 düğün davetiye modelleri arasında yer alan yeni sezon düğün davetiye modellerinden biri de mermer desenli düğün davetiyeleri… 

Mermer desenli düğün davetiyeleri, şık ve zarif tasarımlarıyla en özel günün en güzel detayları arasında yer alıyor. Düğün davetiyesi seçimini, alışılmışın dışında özel tasarım modern bir düğün davetiyesinden yana kullanmak isteyen çiftlere hitap ediyor. Mermer desenli düğün davetiyesi, gold, rose gold tonlarına pastel tonlar eklenerek farklı tasarımlarda düğün konseptine uygun olarak hazırlanıyor. Mermer desenli davetiyeler; menü, karşılama panosu, teşekkür kartı, masa numarası vb. kart tasarımlarıyla kombin edilerek de tercih edilebiliyor. Yeni sezon trend düğün davetiye modelleri arasında yer alan mermer desenli davetiyeler; mermer desenli nişan davetiyesi ve mermer desenli nikah davetiyesi olarak da tercih edilebiliyor. Mermer desenli düğün davetiyesi, özel tasarım düğün davetiyesi olarak hazırlanabildiği gibi ünlü davetiye katalog firmalarının da kataloglarında da yer alıyor.

2018 trend düğün davetiyeleri, yeni sezon davetiye modelleri, mermer desenli davetiye modelleri ve fiyatları için www.endugun.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler