Mavi Düğün Davetiyesi

Düğün davetiyesi; düğün haberini müjdeleyen, düğün ile ilgili ilk ipucu veren özel kartlardır. Düğün davetiyesi seçiminde, düğün konseptinize, nikah hediyelikleri, gelin el buketi, damat yaka çiçeği gibi küçük detaylarınızla zarif bir uyum yakalayarak düğününüze şıklık katabilirsiniz. 

Detaylar küçüktür ama asla unutulmaz… Trend düğün davetiyelerinde renklerden ve tasarımlardan ilham alarak düğün davetiyenizi hazırlatabilirsiniz. Mavi düğün davetiyesi, mavi rengi; gökyüzünü, denizi simgeler. Mavi düğün davetiyesi, tasarımının ve renginin etkisiyle duygusallığı, duyarlılığı, huzuru temsil eder. Mavi düğün davetiyesi; mavi nişan davetiyesi, mavi nikah davetiyesi olarak da hazırlanabilir. Mavi düğün davetiyesi özel tasarım düğün davetiye modelleri arasında da yer alır. Mavi düğün davetiyesi tasarımları; deniz temalı düğün davetiyesi, mavi çiçekli düğün davetiyesi, mavi zarf süslemeli düğün davetiyesi olarak veya mavi düğün davetiyesi ünlü davetiye firmalarının kataloglarında da yer alır. 

Mavi düğün davetiyesi fiyatları davetiyenin özelliğine göre değişmektedir. Mavi düğün davetiyesi, mavi davetiye modelleri ve fiyatları için endugun.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler