Mat Düğün Davetiyesi

Düğün davetiyesi konusunda tercihleri, sade ve şık bir tasarımdan yana olan çiftlerimize önerdiğimiz mat düğün davetiyeleri, sadelikle zarafeti birleştiriyor.

Mat düğün davetiyesi, ortalama 300 – 320 gr tuale kağıda basılarak hazırlanıyor. Mat nikah davetiyesi, mat nişan davetiyesi, mat kına davetiyesi, mat sünnet davetiyesi vb. davetiyeleri; isim kartı ve kına kartıyla aynı tasarımda hazırlanarak şık bir uyum yakalanıyor. 2017 yılının en çok tercih edilen davetiyeleri, mat düğün davetiyeleri, öyle görünüyor ki 2018 yılının da trendi olacak. Mat düğün davetiyenizin tasarımında; düğününüzün yapılacağı mevsimi, düğün mekanınızı göz önünde bulundurarak hoş bir doğallık yakalanıyor. Kaliteli kâğıdı, kalın gramajı ile mat düğün davetiyelerini endüğün.com web sitemizden inceleyebilirsiniz. Endüğün.com’un fiyata göre artan, fiyata göre azan özelliğiyle; en pahalı düğün davetiyeleri, en ucuz düğün davetiyeleri olarak filtreleyebilirsiniz. Endüğün.com üzerinden beğendiğiniz davetiyenin, sipariş adetinize göre fiyatlarını da inceleyebilir, davetiye bilgilerinizi doldurarak işlemlerinizi tamamlayabilir, davetiye siparişinizi verebilirsiniz.

Birbirinden farklı özel tasarım düğün davetiyeleri ve 2017 yılının en güzel katolog davetiye modelleri için endüğün.com’u ziyaret etmeyi unutmayın. Sevgiyle Kalın…

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler