Lavantalı Düğün Davetiyesi

2017 yılının en çok tercih edilen davetiye modelleri arasında yer alan lavantalı düğün davetiyesi, çiftlerden gördüğü ilgiyle 2018 yılın en beğenilen davetiye modelleri arasında yer alacak gibi görünüyor.

Modern görüntüsü ve hoş tasarımıyla trend düğün davetiyesi olan lavantalı düğün davetiye modeli, lavanta seven çiftler için tasarımın en naif en modern halini yansıtıyor.  Kraft zarf ile kombinlenen lavantalı düğün davetiyesi, iç tasarımına özel yazı fontları ve özel tasarım baskı lavanta çiçekleriyle süslenerek hazırlanıyor. Lavantalı düğün davetiyesi kraft zarfı jüt ipli davetiye tasarımıyla uyumlu isim kartı davetiye, lavanta ile bağlanarak hazırlanıyor. Kraft lavantalı düğün davetiyesi;  Kraft zarfı ve jüt ipi ile kır düğünlerine uygun davetiye modelleri, sonbahar düğünlerine uygun davetiye modelleri ve kış düğünlerine uygun davetiye modelleri arasında yer alıyor. Modern görüntüsü ile lavantalı düğün davetiyesi, her mevsim düğün konseptine uygun olarak tercih ediliyor. Lavantalı Kraft düğün davetiyesi Kraftın lavanta ile eşsiz uyumu davetiyelerde modern çizgileriyle beğenilen düğün davetiyeleri arasında yer alıyor.

Lavantalı özel tasarım düğün davetiyeleri, lavantalı Kraft düğün davetiyeleri için endüğün.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Mutluluklar Diliyoruz… 

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler