3- Kumsal (Beach) Düğünü

Kumsal düğünleri, herkesi cesaret edemediği daha az sayıda konuklarla yapılabilecek, deniz konseptinin hakim olduğu düğünlerdir. Gelin ve damat başta olmak üzere tüm konukların rahat bir o kadar da şık olduğu beach düğünlerinde; mavi, yeşil, beyaz ve bej renkleri tercih edilen süsleme renkleri arasında yer alıyor. 

   

Kumsal düğün konseptlerinde; deniz kabukları, deniz yıldızı, ağlar vb. detaylar düğüne hoş bir hava katarken, çiçek ve kafes gibi aksesuarlar ile de romantik bir hava katabilirsiniz.

   

Gelinlik seçiminde, rahat ve kendinizi mutlu hissedeceğiniz sade bir gelinlik tercih edebilirsiniz. Gelin ayakkabısı olarak süslü bir sandelet veya ayak aksesuarlarından kullanabilirsiniz.

   

 Makyajın en doğal en soft tonlarını, gelin saç modeli seçiminde ise; duvağa alternatif olarak saç bantları, saç aksesuarlarıyla, çiçekli taçlar kullanabilirsiniz. 

   

Kumsal düğünlerine uygun, deniz temalı düğünler için davetiye modeli olarak, deniz yıldızlı davetiye, şişe davetiye ve benzeri konsepte uygun davetiye modelleri için endugun.com’u inceleyebilirsiniz. Kumsal düğünlerinde davetlilerin eğlenebileceği DJ eşliğinde enerji dolu şarkıların olduğu bir müzik seçimi yapabilirsiniz. Nikah hediyelikleri olarak konuklarınıza plaj terliği dağıtabilirsiniz. Birbirinden farklı düğün fikirleri için endüğün.com düğün fikirleri bölümümüzü takip edin… Mutluluklar

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler