Kraft Düğün Davetiyesi

Düğün davetiyeleri, konuklarınıza dağıttığınız mutlu günün davetidir. Tarih, yer, saat bilgisi dışında çiftlerin bu özel güne verdikleri değeri hissettirir. Titizlikle hazırlanmış, özenli ve düğün konseptine uygun bir düğün davetiyesi ile sevdiklerinizi bu mutu gününüze davet edebilirsiniz.

Düğün davetiyesi bir düğünün en önemli detaylarındandır. Düğün davetiyeleri; Kraft düğün davetiyesi, kalın karton düğün davetiyesi, renkli zarflı düğün davetiyeleri, süslemeli düğün davetiyeleri olarak kategoriye ayrılır. Son yılların trend davetiye modelleri arasında, Kraft düğün davetiyeleri yer alır. Kraft düğün davetiyeleri, doğa temalı düğün davetiyelerindendir. Rustik ve modern görüntüsü ile düğün konseptinize uygun olarak hazırlanabilir. Kraft düğün davetiyeleri; davetiye zarfında Kraft kâğıt, davetiye iç kâğıdında beyaz veya Kraft tasarımlı, jüt ipli düğün davetiyesi olarak hazırlanabilir. Kraft düğün davetiyesi tasarımlarında en çok tercih edilen; yaprak tasarımlı davetiye modelleri ve çiçek tasarımlı davetiye modelleridir. Kraft düğün davetiyesi modelleri, davetiye firmalarının da kataloglarında yer alan davetiye modellerindendir. Özel tasarım düğün davetiyesi olarak da tercih edebileceğiniz Kraft düğün davetiye fiyatları her bütçeye uygun olarak mevcuttur.

Kraft düğün davetiyesi modelleri ve Kraft davetiye fiyatları için endüğün.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Mutluluklar Dileriz…

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler