Konsepte Uygun Kına Davetiyeleri

Kına gecesi, düğünden birkaç gün öncesinde yapılan duygusal ama bir o kadar da eğlenceli organizasyonlardır. Evde samimi bir ortamda yapılabileceği gibi daha büyük bir organizasyonla da kına gecesi yapılabilirsiniz. 

Kına geceleri, kına organizasyonları profesyonel bir ekipten destek alarak hazırlanacaksa her detayı ile unutulmaz kına geceleri organize ediliyor. Kına organizasyonlarında; Nedimeler, kına tahtı ve cibinliği, Hint döğmesi, kumda kahve ikramı, davul gösterileri vb. birbirinden özel ve güzel kına geceleri organize ediliyor. Her detayı özenle hazırlanmış kına gecesine, sevdiklerinizi davet ederken en az organizasyonunuz kadar özel bir kına gecesi davetiyesi de hazırlatmalısınız. Kına gecesi davetiye modelleri arasında en çok tercih edilen renk kırmızı kına gecesi davetiyesidir. Kına davetiye modelleri arasında özel tasarım kına davetiyesi ve katalog kına davetiyeleri vardır. Düğün davetiyenizden ayrı olarak kına davetiyesi hazırlatmayı düşünüyorsanız, yeni sezon kına davetiyelerini inceleyebilirsiniz. Farklı kına davetiyelerinde trend kına davetiye modelleri arasında; pembe kına davetiyesi, mor kına davetiyesi ve hint kına davetiyesi modellerine hazırlanan tasarımlardır.

Kına davetiyeleri, özel tasarım kına gecesi davetiyeleri, kına davetiye fiyatları için endugun.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler