1 - Kır Düğünü (Bahçe Düğünleri) Konsepti

Kır düğün mekanları; Bahar ve yaz düğünleri için vazgeçilmez olan mekanlar arasında yer alıyor. Kır düğünü süslemelerinde, yeşilin verdiği huzur, doğanın canlılığı ile kendine has renkleri zaten vardır. 

   

Sandalye süslemeleri, masa süslemeleri, karşılama panosu ve kır alanına yapılacak küçük detaylarla zihinlerde uzun yıllar yer tutacak rüya gibi bir düğün yapabilirsiniz. Sandalye süslemelerinde kır düğününe uygun aksesuarlar ile doğallığı vurgulayabilirsiniz. Hem romantik hemde şık bir detay olacaktır. Canlı çiçek, deniz yıldızı, jüt süslemeleri vb. sandalye süslemeleri kullanabilirsiniz. 

   

Masa süslemelerinde sandalye süslerine uygun masalarda çiçeklerin bol kullanıldı ve doğadan ilham alarak hazırlanmış renk uyumu yakalanmış bir süsleme tercih edebilirsiniz.

Kır düğünlerine uçuş uçuş gelinlik modelleri yakıştığı gibi prenses gelinlik modeli, balık gelinlik modeli de çok yakışıyor. Sade, abartısız kendinizi rahat hissedecek bir gelinlik tercih edebilirsiniz. Abartısız tonlarda bir makyaj ve doğal gelin saç modelleri düğün konseptinize yakışacaktır. Gelinliğinize; kır çiçeklerinden oluşan şık bir gelin buketi ve gelin taçlarıyla romantik, sempatik bir hava katabilir konseptinize uygun hale getirebilirsiniz. 

   

Kır düğünlerinde menü seçiminizi yaparken davetlilerinize ve bütçenize göre; Kokteyl, açık büfe, set menü veya sadece içeçek/ pasta ikramı şeklinde belirleyebilirsiniz. 

Düğün müzik seçiminizi yaparken, yeşile uygun yani kır düğünlerine uygun müzikleri düğününüze katılacak konuklarınızı da düşünerek müzik tercihinizi yaparsanız. Herkesin eğlendiği bir düğün olur.

Gelelim gelinin en önemli aksesuarlarından biri olan gelin el buketi seçimine, gelin el buketinizi seçerken; gelinlik modelinizi, düğün konseptinizi hatta saç modelinizi göz önünde bulundurarak tercih yapın. Kır düğünlerinde canlı veya ithal gelin el buketi kullanırken yeşili, çiçekleri zarif aksesuarlarla süsleyebilirsiniz.

   

Cesur bir tercih yaparak rengarenk çiçeklerden oluşan bir buket seçimi yapabileceğiniz gibi klasikten vazgeçmeyerek gelinliğinize uygun beyaz masum bir bukette tercih edebilirsiniz. Nedime bilekliklerini, damat için yaka çiçeğini gelin el buketi ile uyumlu tercih ederek hoş bir uyum yakalayabilirsiniz. Endüğün.com ekibi olarak mutluluklar diliyoruz…

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler