Kına Gecesi Davetiyesi

Yüksek yüksek tepelere ev kurmasınlar… Kına gecesi, Hüznün ve mutluluğun aynı anda yaşandığı, düğünden 1 veya 2 gün önce düzenlenen gecedir. Kına geceleri adetlere uygun olarak düzenlendiği gibi modern, farklı konseptlerde de düzenlenebiliyor.

Bu hüzünlü bir o kadar da mutlu gecenin ilk habercisi olan kına gecesi davetiyenizi; düğün davetiyenizle aynı tasarımda küçük kartlar şeklinde hazırlatabileceğiniz gibi özel ayrı bir kına gecesi davetiyesi de hazırlatabilirsiniz. Kına gecesi davetiye modelleri arasından en çok tercih edilenler; kırmızı elbiseli kız tasarımlı kına gecesi davetiyesi, tütü kına gecesi davetiyesi, … Gelinin kınası şeklinde hazırlanan kına gecesi davetiyesi, sindirella kına davetiyesi, gelin figürlü kına davetiyesi, prenses kına davetiyesi modeli vb. modellerdir. Ünlü davetiye katalog firmalarının kına gecesi davetiye tasarımları dışında kına davetiyenizi, hayal ettiğiniz tasarımla özel tasarım kına davetiyesi olarak da hazırlatabilirsiniz. 

Kına davetiye fiyatları 0.50 Kuruştan başlamaktadır ve kına davetiyesinin özelliğine göre yükselmektedir. Modern kına davetiye modelleri için endüğün.com web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın Mutluluklar Diliyoruz…

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler