Kına Davetiye Modelleri

Kına davetiyeleri son yıllarda alışılmışın dışında özel olarak hazırlanıyor. Modern tasarımlarıyla kına gecelerinin en özel detayları arasında yer alan kına davetiyeleri, konseptle uyumlu halde hazırlandığında kına gecelerinin unutulmaz detayları arasında yer alıyor.

Kına geceleri geleneksel, modern ve konsept kına geceleri olarak farklı organizasyonlarda hazırlanıyor. Kına gecesi; yer, saat, zaman bilgilerini düğün davetiyesi ile birlikte tercih etmeyen çiftler ayrı bir kına kartı tercih ediyor. Düğün davetiyesi tasarımının küçük boyutlarında hazırlanan kına kartları 2017 yılının en çok tercih edilen kına davetiyeleri arasında yer alıyor. Düğün davetiyesinden tamamen ayrı ve farklı bir konsepte kına davetiyesi tercih eden çiftler ise daha çok özel tasarım kına davetiyelerine ilgi gösteriyor. Özel tasarım kına davetiye modelleri arasında ise; ayraç kına davetiyesi, prenses kına davetiyesi, Hint kına davetiyesi, tütü kına davetiyesi, gelin oluyor temalı kına davetiyeleri tasarımları yer alıyor. Ünlü davetiye firmalarının da kataloglarında yer verdiği birbirinden farklı kına davetiyeleri her konsepte uygun kına davetiyesi alternatifleri artıyor. Mutlu günlerin en güzel telaşları arasında yer alan davetiye seçimlerinde çiftlere özel tasarım kına davetiyeleri ve katalog kına davetiye modelleri ile farklı seçenekler sunuluyor. 

Sizde henüz kına davetiyenizi seçmediyseniz… 2018 kına davetiye modelleri, yeni sezon kına davetiyeleri, kına kartlı davetiye modelleri ve fiyatları için www.endugun.com özel gün davetiyelerini kına kartı olarak hazırlatmayı tercih ediyorsanız www.endugun.com davetiyeler bölümünü incelemeyi unutmayın. Hayalinizde ki kına davetiyesi için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler