Kelebekli Düğün Davetiyesi

Düğün davetiyesi, düğününüzün ilk sinyallerini verir. Zevkinizi, düğün konseptinizi ve davetlilere verdiğiniz değeri yansıtır. Düğün davetiyeniz, bu mutlu günün en özel habercisidir.

Düğün davetiyeleri, özel tasarım düğün davetiyeleri ve katalog düğün davetiyeleri olmak üzere 2 kategoriye ayrılır. Düğün davetiyeleri, birbirinden özel tasarımlar ve temalar ile hazırlanabilir. Düğünün en özel detayları arasında yer alan düğün davetiyesinin seçimi de oldukça keyifli bir süreçtir. Kelebekli düğün davetiyeleri yeni sezon düğün davetiyeleri modellerinde sıklıkla kullanılmış. Kelebek, uzak doğuda gençliği ve dinamizmi simgeler. Düğün davetiyesinde, düğün organizasyonunda kelebek temasını kullanmak isteyen çiftler için şık bir detay olacaktır. Kelebek düğün davetiyeleri modern tasarımı ile 2018 düğün davetiye modelleri arasında da davetiye firmalarının kataloglarında yer verdiği modeller arasında yer alıyor. Kelebekli düğün davetiyeleri, naif görüntüsü ve modern tarzı ile çiftler tarafından tercih edilen düğün davetiyeleri arasında yer alıyor. Kelebekli davetiye; kelebekli düğün davetiyesi olarak tercih edildiği gibi, kelebekli nişan davetiyesi, kelebekli nikah davetiyesi olarak da tercih edilebilen davetiye modelleri arasında yer alıyor.

Kelebekli düğün davetiyesi modelleri, kelebekli davetiyeler ve kelebekli davetiye fiyatları için endugun.com davetiyeler bölümünü ziyaret etmeyi unutmayın.

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler