Kartpostal Düğün Davetiyesi

Yüzlerce çeşit düğün davetiyesi modelleri vardır kartpostal düğün davetiyesi modelleri çiftlerin isteklerine göre üzerine konulacak resmin ya da bir diğer adıyla temanın düğün davetiyesini uygulanmış halidir. Düğün davetiyeleri özel tasarım düğün davetiyeleri konsept düğün davetiyeleri katalog düğün davetiyeleri ve kişiye özel düğün davetiyeleri olarak belli başlıklarda toplayabiliriz. Bu özel günün mimari olan mutlu çiftlerimizin bütçesine göre yüzlerce çeşit hatta binlerce çeşit düğün davetiyesi modelleri bulunmaktadır. 

Düğün davetiyeleri 0,10 kuruştan başlar Özelliklerine göre 10 tl ye kadar gitmektedir. Düğün davetiyesi fiyatları ürünün cinsine kağıt kalitesine,işçiliğine ,baskı renklerine göre değişiklik göstermektedir. Genelde en uygun düğün davetiyeleri katalog fabrikasyon olan düğün davetiyeleri modellerinin içerisindedir bu tarz davetiyeler seri üretim olduğu için oldukça uygun fiyatlara gelmektedir özel tasarım düğün davetiyeleri ise ismindende belli olduğu gibi kişiye özel olarak yapılmaktadır. Renkleri kağıt kalınlığı süslemesi üzerindeki detaylar tamamen çiftlerimize özel olarak hazırlanmaktadır endugun.com olarak siz hayal edin biz gerçekleştirelim diyoruz...

 En düğün.com türkiye'nin en büyük davetiye sitesidir. En düğün ailesi olarak yüzlerce mutlu çiftlerimize bu özel günlerini de şahit olduk sizde en özel gününüzün habercisi olan düğün davetiyesinizi en düğün ailesiyle birlikte çalışmak isterseniz iletişim bölümümüzden bize ulaşarak davetiyenizi sipariş edebilir, ya da davetiye seçiminde kararsızım diyorsanız endugun.com profesyonel danışmanları sizden düğün konseptinizi öğrenerek ister özel uygun  düğün davetiyesi isterseniz de özel tasarım ya da katalog ürünlerinden düğününüze en uygun olabilecek düğün davetiyesini size önerecektir. Sizinle ilgilenen danışmanımız baskı öncesi ve sonrasında sürekli olarak iletişimde olacaktır hiçbir davetiye sizin onayınız olmadan baskıya alınmamaktadır davetiyenin basımından montajlanmasını ve paketlemesine kadar titizlikle ilgilenmektedir. Sizde en özel gününüzün habercisi olan davetiyenizin basımından sonra süprizlerle karşılaşmamak için bizimle iletişime geçiniz.

Bir ömür  mutluluklar dileriz...

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler