Kar Taneli Davetiye

Düğün davetiyesi seçerken; sizi, aşkınızı, düğün konseptinizi ve düğün mevsiminizi yansıtan davetiye modellerini tercih etmeye özen göstermelisiniz. Düğün davetiyesi, düğünün en güzel detayları arasında yer alır ve organizasyonunuzun en özel tamamlayıcılarındandır.  

Kar taneli düğün davetiyesi, kış düğün temalı davetiye modelleri arasında yer alır. Kış düğünlerinin en zarif tasarımlarından olan kar taneli düğün davetiyeleri mevsime zarif bir dokunuş yapar. Kış temalı düğün davetiye modelleri; beyaz ve gri renkleri yoğun kullanılarak hazırlanır. Kış düğün davetiyelerinde genel olarak renklerin mat tonları tercih edilirken farklı zarf ve davetiye aksesuarlarıyla süslenerek de hazırlanabilir. 2018 kış düğün davetiye modelleri, davetiye firmalarının kataloglarında da yer alır. Mutlu günlerinin, özgün bir tasarımla ilk davetini yapmak isteyen çiftler, kış temalı davetiye modelleri için özel tasarım düğün davetiyelerini de tercih edebilirler. Kış temalı davetiye modelleri, kış temalı nişan davetiyesi veya kış temalı nikah davetiyesi olarak da tercih edilebilir. 

Yeni sezon kar taneli düğün davetiyeleri, 2018 düğün davetiye modelleri ve fiyatları için www.endugun.com web sitemizi inceleyebilir. Hayalinizde ki özel tasarım düğün davetiyesi modelleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mutluluklar…


DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler