Kalpli Düğün Davetiyesi

Kalp, aşkın sembolüdür. Kalpli düğün davetiyelerinde aşk, mutluluk, huzur, aşkın en saf en doğal hali vurgulanmak istenir.

Düğün davetiyenizde, kalp tasarımı ön planda olsun. Davetiyeniz aşkın en güzel halini yansıtsın istiyorsanız kalpli düğün davetiyesi modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Kalpli düğün davetiyesi modelleri, özel tasarım kalpli düğün davetiyesi olarak hazırlanabileceği gibi kalpli nişan davetiyesi, kalpli nikah davetiyesi ve hatta kalpli kına davetiyesi olarak da hazırlanabilir. Kalpli düğün davetiyeleri tasarımlarında en sık kullanılan renk kırmızıdır. Kırmızı kalpli düğün davetiyesin de aşk simgesi ön planda tutulur. Sempatik, çocuk ruhunu kaybetmeyen çiftlerin tercih ettiği davetiye modellerindendir kalpli düğün davetiyeleri… Bir ömür mutlu olmak için attığınız bu en özel adımda sevdiklerinize kalpli düğün davetiyesi ile, birbirinizi, onları çok sevdiğinizi bu organizasyonu aşkla hazırladığınızı hissettirebilirsiniz. Kalpli düğün davetiyeleri farklı renklerde hazırlanabilir. Trend kalpli düğün davetiyeleri çiftlerin parmak izlerinden kalp sembolü yapılarak hazırlanan el izi kalp davetiye modelidir. 

Kalpli davetiye modelleri, kalpli düğün davetiyeleri ve kalpli düğün davetiyesi fiyatları için endugun.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.  

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler