Kalp Zarflı Düğün Davetiyesi

Kalpli düğün davetiyeleri, kalp detaylarıyla ön plandadır. Kalp aşkın sembolü olarak geçer, en özel günün ilk habercisi olan davetiyelerinizi de kalpli olarak hazırlatabilirsiniz. Kalpli davetiyeler farklı renklerde hazırlanabilir. Düğün davetiyelerinde, Kırmızı kalpli düğün davetiyesi olarak tercih edilirken, pembe kalpli davetiyeler daha çok nişan davetiyesi olarak tercih ediliyor.

Kalpli davetiye modelleri arasında; Kraft kalpli davetiye, beyaz kalın karton kalpli davetiye, jüt ipli kalpli davetiye, kalpli isim kartlı davetiye olmak üzere farklı tasarımları mevcuttur. Kalpli düğün davetiyelerinde, aşk her zaman ön plandadır. Kalpli düğün davetiyenizi, özel tasarım davetiye olarak hazırlatabilirsiniz. İstediğiniz renk ve tasarımda hazırlatacağınız kalpli düğün davetiyeniz ile birbirinize olan sevginizi daha anlamlı bir temayla göstermiş olacaksınız. Kalpli düğün davetiyelerinin fiyatları, 2017 düğün davetiye fiyatları modellerine göre 0.40 kuruştan başlamakta özelliğine göre fiyatları yükselmektedir. Her bütçeye uygun birbirinden özel düğün davetiye modelleri için endüğün davetiyeler bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Modern kalpli düğün davetiyeleri, yeni sezon kalpli düğün davetiyeleri, trend kalpli düğün davetiyeleri ve 2017 yılının en çok tercih edilen kalpli düğün davetiyelerine endüğün davetiyeler bölümümüzde yer verdik. Aşkınız sonsuz olsun. Kalbinizden mutluluk hiç eksik olmasın…

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler