Kalın Karton Düğün Davetiyesi

Kalın karton düğün davetiyesi, normal düğün davetiyelerine göre kâğıt gramajı daha yüksek lüks düğün davetiyeleri kategorisinde yer alır.  

Kalın karton düğün davetiyeleri, sıvama düğün davetiyesi modelleri lüks, şık düğün davetiyeleridir. Kalın karton yaldızlı düğün davetiyesi, kalın karton gold düğün davetiyesi, kalın karton gümüş düğün davetiyesi, birbirinden farklı özel ve güzel tasarımlarıyla görkemli düğünlerin ilk habercisi oluyor. Kalın karton düğün davetiyeleri yüksek gramajlı kâğıdına yakın gramajda lüks zarflarla kombinleniyor. Şık, görkemli bir düğünün davetiyesi de en az düğün kadar şık ve kaliteli olmalıdır. Düğün davetiyeniz, düğününüz ile ilgili ilk izlenimleri taşır. Davetiye, konuklarınıza nasıl bir düğüne katılacakları hakkında ipucu verir. Kalın karton düğün davetiyeleri, çiçekli düğün davetiyesi, kurdeleli düğün davetiyesi, mühürlü düğün davetiyesi olarak zarfları süslenerek özel tasarım düğün davetiyesi olarak da hazırlanabiliyor. 

Bu görkemli gece için, en lüks düğün davetiyeleri, kalın karton düğün davetiyeleri ve kalın düğün davetiyeleridir. Şık, lüks ve modern düğün davetiyeleri için endüğün.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Mutluluklar Dileriz…

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler