Jüt İpli Düğün Davetiyesi

Trend davetiye Modelleri arasında yer alan jüt ipli düğün davetiyesi en çok tercih edilen davetiye Modelleri arasında yer alıyor. Nişan davetiyesi, nikah davetiyesi, düğün davetiyesi ve kına gecesi davetiyelerinde tercih edilen davetiyeler arasında jüt ipli düğün davetiyeleri yer alıyor. 

Jüt ipli düğün davetiyesi, davetiyeye modern bir hava katar. Jüt ipli diğer adıyla hasır ipli davetiye,  çiftlere davetlilerini yazmak İçin eklenen İsim kartı detayıyla ve  fiyonk bağlamasıyla farklı tasarımlarla da kombinlenebilir. Jüt ipli düğün davetiyesi, özel tasarım düğün davetiyelerinde her renk ve tasarımla hazırlanabilir. Jüt ipli davetiye, hasır ipli davetiye, fiyonklu davetiye 2017 davetiye Modelleri arasında yer alır. Düğün konseptlerine uygun jüt süslemeli organizasyonlarda, eskitme konsept, ahşap detaylı veya  kütüklerle düzenlenen organizasyonların da detayları arasında yer alır. Jüt ipli düğün davetiyeleriİlkbahar  düğün organizasyonlarına, yaz düğün organizasyonuna, sonbahar düğün  organizasyonuna ve kış düğün organizasyona uygun olan her mevsim tercih  edilen davetiye Modelleri arasındadırJüt ipli düğün davetiyesi, hasır ipli düğün davetiye fiyatları 0,82 kuruştan başlamaktadır. Davetiye fiyatlarını, endüğün.com'un filitreleme özelliğiyle; fiyata göre artan davetiyeler, yani en pahalı davetiyeler veya fiyata göre azalan davetiyeler, yani en ucuz davetiyeler arasından seçebilirsiniz.       

Jüt ipli düğün davetiyenizle konuklarınızı en özel güne davet etmenin zamanı geldiyse vakit kaybetmeden endüğün.com davetiye modellerini inceleyin. Mutluluklar... 

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler