İzmir Düğün Davetiyesi

Düğün davetiyesi; davetiye iç yazısı, tarih, yer ve saat gibi bilgileri taşıması dışında konuklarınıza, nasıl bir düğüne katılacakları hakkında da ilk ipucunu verir. 

Özenli hazırlanmış bir davetiye ise; birbirinize olan sevginizi, heyecanınızı ve konuklarınıza verdiğiniz değeri gösterir. İzmir düğün organizasyonu konusunda öncü şehirlerden biridir. Düğün organizasyonunun en önemli detaylarından biri ise davetiyenizdir. İzmir’de yaşayan çiftler; İzmir’de düğün davetiyesi basan yerler, İzmir’de özel tasarım düğün davetiyesi, İzmir’de butik davetiye, İzmir’de en iyi davetiye nerede bastırılır? İzmir’de davetiye fiyatları? Arayışındaysanız makalemiz tam size göre . İzmir’de Binlerce çeşit içerisinden davetiyenizi seçerkendüğün konseptinize uygun davetiyeler, mevsime uygun davetiyeler, davetiye seçerken dikkat etmeniz gerekenler, davetli listesi hazırlama ve davetiye hakkında bilmeniz gerekenlere, endüğün düğün fikirleri bölümümüzde yer verdik. İzmir’de Davetiye fiyatları; katalog davetiye modelleri 0,30 kuruştan başlamakta ve davetiye modelinin kalitesine özelliğine göre artmaktadır. Özel tasarım düğün davetiyeleri ise, 1,5 TL den başlamakta ve istediğiniz davetiyenin özelliğine, işçiliğine göre artmaktadır. İzmir’de davetiye fiyatları diğer şehirlere göre daha uygun olduğu gibi model seçeneği de daha fazladır. Başta İzmir olmak üzere tüm şehirlere yurtiçi - yurtdışına davetiye gönderimi sağlayan endüğün.com özel tasarım davetiyeleri ve yeni sezon davetiye modelleriyle çiftlere online davetiye siparişi vermenin rahatlığını sağlıyor. 

Endüğün.com’da davetiye siparişi vermek için; davetiyeni incele, adet sayısını seç, bilgilerini yaz ve ödeme yap. Tasarım ekibi seninle iletişime geçsin, davetiye tasarımını onayladıktan sonra baskıya alınsın. Bu kadar kolay… Mutluluklar 

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler