İstanbul'da Davetiye Basan Yerler?

Davetiyeler; En özel gününüzün habercisidir. istanbulda düğün davetiye firmaları? istanbulda  davetiye fiyatları? istanbulda düğün davetiyesi hazırlatabileceğiniz firmalar?  istanbulda  düğün davetiyesi hakkında merak ettikleriniz makalemizde… 

Düğün davetiyesi, düğününüzün en özel ayrıntılarındandır. Yüzlerce çeşit düğün davetiyesi arasından konseptinize, bütçenize uygun düğün davetiye nizi seçebilirsiniz. 

Kaç adet düğün davetiyesi bastırmalı?

Davetiye baskı siparişi vermeden önce bir liste yaparak işe başlayabilirsiniz. Böylece düğününüzde bir oturma planı yapmak istiyorsanız onun içinde kolaylık olacaktır. Davetlilerin unutulma riskinin önüne geçecektir. Kaç adet davetiye bastıracağınızı bilmeniz, davetiye fiyat araştırması konusunda da faydalı olacaktır. Sipariş adetinize göre davetiye birim fiyatına indirim uygulanabilir. Çıkardığınız davetiye sayısından biraz daha fazla sipariş vermeniz sonradan yaşacağınız eksik sayısının önüne geçer. Sonradan hatırlayacağınız kişiler olabilir bu gibi risklerin önüne geçmek için biraz fazla davetiye siparişi vermeniz daha iyi olacaktır. Tüm davetiye modellerimizi online davetiye olarak sipariş verebilir, satın alabilirsiniz. Tüm davetiyelerimiz 7-10 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. 

istanbulda  düğün davetiyesi nerede bastırılır? istanbul da düğün davetiye firmaları?

istanbulda  düğün davetiyesi bastırtabileceğiniz, hazırlatabileceğiniz firmalar oldukça fazladır. istanbul da düğün davetiye firmaları; katalog davetiye firmaları matbaalar ve butik özel tasarım davetiye firmaları olmak üzere ikiye ayrılır. Katalog davetiye modellerinden uygun olan davetiyeyi veya düğün organizasyonunuzla uyumlu özel tasarım bir davetiye hazırlatabilirsiniz. Endugun.com türkiye'nin en büyük davetiye atölyesidir. endüğün.com üzerinden dilediğiniz davetiyeyi seçip kişiselleştirerek satın alabilirsiniz. 

istanbulda  düğün davetiye fiyatları?

istanbul da  düğün davetiye fiyatları, 2018 düğün davetiye fiyatları ise, tercih ettiğiniz davetiyenin gramaj, kalite ve özelliklerine göre değişmektedir. istanbulda uygun düğün davetiyesi fiyatları 0.50 Kuruştan başlamakta özelliğine göre artmaktadır. istanbulda özel tasarım düğün davetiyesi fiyatları ise adet fiyatı 1.50 TL’ den başlamakta ve özelliklerine yani zarf süslemesi davetiyede kullanılan aksesuarlara göre artış göstermektedir.


DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler