İsim Kartlı Düğün Davetiyesi

Düğün davetiyesi, sevdiklerinize mutlu gününüzün tarihini bildirdiğiniz en özel kartlardır.  Yeni sezon düğün davetiyeleri, trend davetiye modelleri artık isim kartlı davetiye olarak hazırlanıyor.

İsim kartlı düğün davetiyesi, davetiye tasarımınızla uyumlu isim kartlarından oluşuyor. İsim kartlarına davetlilerin ismini yazarak veya hazırladığınız listeyi göndererek isim kartlarına baskı ile yazdırabilirsiniz. İsim kartlı düğün davetiyesi ile davetiye zarlarına davetlilerin ismini yazmak zorunda kalmaz ve bu güne ne kadar özenli hazırlandığınızı hissettirmiş olursunuz. İsim kartlı düğün davetiyeleri, davetiye iç tasarımı ile uyumlu isimlik kartlarından oluşur. İsim kartları tercihinize göre; jüt ipli isim kartlı düğün davetiyesi, kurdeleli isim kartlı düğün davetiyesi veya mühürlü isim kartlı düğün davetiyesi vb. şekilde hazırlanır. İsim kartlı düğün davetiyesi modelleri, davetiye firmalarının kataloglarında da yer alan davetiye modelleri arasındadır. Davetiyeye şık ve özenli bir hava katan isim kartlı düğün davetiyesi modern davetiyelerdendir. İsim kartlı düğün davetiyesi modelini, özel tasarım düğün davetiyesi olarak zevkinize göre de hazırlatabilirsiniz.

İsim kartlı düğün davetiyeleri, isim kartlı davetiye modelleri için endugun.com web sitemizi inceleyebilir, fiyata göre arama yaparak en uygun davetiye modellerinden en pahalı davetiye modellerine göre tüm davetiyeleri bir arada görebilirsiniz.

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler